• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ESENYURT E.C.A KOMBİ SERVİSİ 0533 732 00 54

 

ESENYURT E.C.A KOMBİ SERVİSİ (0533) 732 00 54

 

ESENYURT E.C.A kombi servisi konusunda uzman tecrübeli olan Yücel servis Kombi ve klima konusunda, deneyimli ve eğitimli ekiplerce siz değerli kullanıcılarımıza personel hizmeti sunmaktayız. ESENYURT E.C.A kombi servisi tarafından yapılan işlemler ve değiştirilen yedek parçaları 1 yıl servis garantisi altındadır. İş yerinize ve evinize gelen teknisyenlerimiz tüm gerekli eğitimlerden geçmiş ve yetkili kişilerdir. ESENYURT E.C.A kombi cihazınız çalışıyor fakat ısıtmıyor ise peteklerin iç kısımları çamur ve balçık tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin ısınmanızı engellediği gibi doğalgaz faturanızda yüksek gelmesine sebep olacaktır. Kış mevsimine girmeden ağustos veya eylül aylarında kombi bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. ESENYURT E.C.A kombi servisi her yıl sizleri arayarak bakım konusunda bilgilendirmektedir. E.C.A kombiniz ile bir sorun olup olmadığını sizlere sormak durumundayız dolayısıyla takdir edersiniz ki bakımı yapılmış bir cihazın ne kadar uzun ömürlü olacağını ve sizin doğalgaz faturanızı ne kadar etkileyeceği kaçınılmazdır.

 

ESENYURT E.C.A kombi servisi olarak siz değerli kullanıcılarımız E.C.A kombi bakımınızın geldiğini unutabilirsiniz ESENYURT E.C.A servis kombi bakım zamanınızı sizlere tekrar hatırlatacaktır. E.C.A kombi bakımı yapıldıktan sonra, peteklerinizin üstleri ısınıyor alttan ısınmıyor ise ilaçlı temizleme yapılmaz ise yüksek fatura ödeyebilirsiniz aynı zamanda ortamın ısısını ayarlayamazsınız. En az 3 yılda bir defa petek bakımı yaptırılmalıdır. E.C.A servisi ESENYURT servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ESENYURT E.C.A kombi servisi 15 yıllık tecrübesiyle güvenilir bir servis olmayı kendisine ilke edinmiştir. ESENYURT E.C.A kombi servisi tüm çalışan personeliyle bir ailedir. Kalite standartlarını uygulamaktan ve eğitim seminerlerinde öğrendikleri bilgilerin tamamını geliştirmekle yükümlülüğü kendisine bir vazife edinmiştir. 

Kalite ve geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır müşterilerimize ESENYURT E.C.A kombi kazan klima servisinde en iyi bakım onarım işlerini sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön plandadır. 

ESENYURT E.C.A kombi servisi daima yenilikçi olup tüm servis teknisyenlerinin el aletleri son çıkan teknik ekip ve el aletlerinden oluşmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret1414
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Hava Durumu